Tu jesteś:

ADN Catering > O nas

O nas

Oferujemy Państwu usługi cateringowe na terenie Warszawy i okolic. Dajemy szansę na nietypowe rozwiązania kulinarne niezależnie od charakteru wydarzenia, miejsca oraz wielkości grupy. Każdorazowo w sposób indywidualny podchodzimy do doboru menu, które jest ustalane w bieżących rozmowach pomiędzy zainteresowanymi Stronami. Gwarantując kompleksową obsługę wydarzeń wspieramy Państwa także przy organizacji eventów połączonych z degustacją win lub whisky.

Co wyróżnia nas od konkurencyjnych firm cateringowych?

Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta oraz przyjaźnie nacechowany zespół. Już na etapie ustaleń organizacyjnych staramy się elastycznie podejść do organizacji eventu, wspieramy przy ustaleniach dotyczących usług dodatkowych, jesteśmy do Państwa bieżącej dyspozycji. Wspieramy na każdym etapie działań. Taki stan rzeczy jest gwarancją doznań kulinarnych zapewnianych każdorazowo przez ADN Catering. Wyróżnia nas również dbałość o jakość produktu, nie używamy substancji wzmacniających smak, sztucznych dodatków oraz konserwantów.

Wartością, którą kierujemy się w naszej codziennej pracy jest wysoki poziom obsługi, indywidualne podejście do Klienta oraz otwartość na wszystkie nowe pomysły. Dbamy o pełen profesjonalizm na każdym etapie produkcji naszych usług. Nasi kucharze są zawodowymi profesjonalistami, którzy bezustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szkolenia dokształcające. Autorem naszych warsztatów winiarskich jest koneser i kolekcjoner wina, twórca czołowych firm zajmujących się importem trunków wysokiej jakości. Macie więc Państwo pewność, że zespół ADN Catering to profesjonaliści, którzy są Państwa gwarancją na udany event.

Zaufali nam m.in.:

Bank PEKAO » GALAXY  Systemy Informatyczne »
Coaching Center »  Unibep S.A. »

 

 

Rozwiń formularz kontaktowy

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO